STARTLIJST 1-06-2019

Almere Benefiet Cup 2019

Aanvang: 09:00        
           
Jury bij C: Diebrink – Korting, D.T. eigen schrijver    
Jury bij C: Hommenga – Hommenga, M.I. eigen schrijver    
           
Ring 1 ring 2 Ruiter Paard Kl. Vereniging
09:00 09:15 Nikita Buis Italo Svevo Ds B Almere R.s.v., RV.
09:08 09:23 Jasmine Van der Meulen Casper B Almere R.s.v., RV.
09:15 09:30 Esmeralda Brunia Japalup Zanten IV B Almere R.s.v., RV.
09:23 09:38 Michelle Böhne Dior B Almeersche Ruiters, RV.
09:30 09:45 Ivy Bornhijm Jente B Almeersche Ruiters, RV.
09:38 09:53 Kim Van Amerongen Hebbes B Srjv Groenendaal, RV.
09:45 10:00 Sophie De Beer Surprise B Schouten Hippique BV
09:53 10:08 Talitha Otto Caliënte B Almeersche Ruiters, RV.
10:00 10:15 Laura Vegt Innuendo B Lelyruiters, RV.
10:08 10:23 Britt Van der Stam Gouvernante B Almeersche Ruiters, RV.
10:15 10:30 Becky Kooman Kayenna B Zeewolder Ruiters, RV.
    JURYWISSEL      
           
Jury bij C: Elshof, L.   eigen schrijver    
Jury bij C: Hommenga – Hommenga, M.I. eigen schrijver    
           
Ring 1 Ring 2 Ruiter Paard Kl. Vereniging
10:40 10:55 Kayla Vorstelman Illinois B L1 Almeersche Ruiters, RV.
10:48 11:03 Mandy Van Drunick Waylon L1 Wennekers, RV.
10:55 11:10 Katja Wolleswinkel Amadeus C L1 Schouten Hippique BV
11:03 11:18 Marleen van Meel Inter-Dance L1 Veldruiters, RV.
11:10 11:25 Linnea Harmsen Hunter L1 Almere R.s.v., RV.
11:18 11:33 Shayenne Van der Vliet Kesyou L1 Schouten Hippique BV
11:25 11:40 Mariske Drost Floris L1 Valleiruiters, RV. De
11:33 11:48 Irene Oldenburg Carlos L1 Almere R.s.v., RV.
11:40 11:55 pauze (10 min.)      
11:50 12:05 Lajenda Kersten Avanti Noa L2 Almeersche Ruiters, RV.
11:58 12:13 Esther Van der Heide Zem L2 Pampushout, RV.
12:05 12:20 Rosanne Schalkwijk Habibi L2 Hollandsche Rading (RSV), RV.
12:13 12:28 Svenja Hagedoorn Ferino L2 Flevoruiters, RV.
12:20 12:35 Alexandra Webster – Van den Bergh Igge fan Panhuys L2 Almeersche Ruiters, RV.
12:28 12:43 nathalie van gelderen Kane EDH L2  
12:35 12:50 Kirsten Timmers Harrod L2 Almeersche Ruiters, RV.
12:43 12:58 Danielle De Haas McKenzi L2 Almere R.s.v., RV.
12:50 13:05 Nikki Schouten Haylay L2 Almere R.s.v., RV.
12:58 13:13 Kelly Maijoor iTZP’s Hurley L2 Ons Genoegen, RV.
13:05 13:20 Kim Mink Jasleen L2 Gouden Adelaar, RV. De
13:13 13:28 Rozemarijn Van den Brink Inclusive M L2 RV. Gouden Hert (HVP)
           
    JURYWISSEL      
           
           
Jury bij C: Hall, H.A. Van   Schrijven: Ester    
Jury bij C: Koning, H.J. De Schrijven: Jo    
           
Ring 1 Ring 2 Ruiter Paard Kl. Vereniging
13:30 13:45 Kirsten Smit Horonae M1 Soest, RV.
13:38 13:53 Tirsa Veerman Hanne M1 Almere R.s.v., RV.
13:45 14:00 Maartje Koop – Van der Velde Hoya M1 Zeewolde, Ruitersportcentrum
13:53 14:08 eva van duijn Ires Dream Day M1  
14:00 14:15 Daisy Knol Eyecatcher M1 Pampushout, RV.
14:08 14:23 Saskia Duis Kathar M1 Weespervechtruiters, RV.
14:15 14:30 Jeroen Bakker I Go M1  
14:23 14:38 Margreet Hoeve – De Groot Iwalesta M1 Srjv Groenendaal, RV.
14:30 14:45 Rody Smits Flying Colours M2 Srjv Groenendaal, RV.
14:38 14:53 Rachelle Robijn Dior M2 Almeersche Ruiters, RV.
14:45 15:00 Joanneke Philipse Taco M2 Almere R.s.v., RV.
14:53 15:08 Irene Van Rooij Fats Domino M2 Almere R.s.v., RV.
15:00 15:15 Samantha Van der Aalst Enjoy M2 Srjv Groenendaal, RV.
15:08 15:23 Marlin Verwoert The One EDH M2 Pampushout, RV.
           
    RING VERBOUWEN      
           
           
Jury bij C: Hall, H.A. Van        
Jury bij C: Koning, H.J. De      
           
Ring 1 ring 2 Ruiter Paard Kl. Vereniging
15:45 16:00 Pascal van Veeren Fortino N.D. Z1 Voornruiters, RV. De
15:53 16:08 Anouk Raijmakers Horse Musthaves’ Zevonia Z1 Koopman Horses
16:00 16:15 Angela de Ruiter – Blaauw Twirke van ’t Oostende Z1 Oorsprong, RV.
16:08 16:23 Adrielle Heldoorn Celadonja Z2 Srjv Groenendaal, RV.
16:15   Emma Buis Carnaby Z ZZL Almere R.s.v., RV.
16:23 Sylvana Sommers – Brouwer Wenzel Z1 Almere R.s.v., RV.
16:30   Emma Buis Carnaby Z ZZL Almere R.s.v., RV.