STARTLIJST 2-06-2019

Almere Benefiet Cup 2019

Aanvang: 09:00        
           
Jury bij C: Lichtenvoort cats, M.A.T.H.      
Jury bij C: Mw. Van Harselaar       
ring 1 ring 2 Ruiter Paard Kl. Vereniging
09:00 Lineke Boesveld Guus Z2 Zeewolder Ruiters, RV.
09:08 09:23 Anouk Raijmakers Horse Musthaves’ Zevonia Z1 Koopman Horses
09:16 09:31 Emma Buis Carnaby Z ZZL Almere R.s.v., RV.
09:24 09:39 Danielle De Haas Wenzel Z1 Almere R.s.v., RV.
09:32 09:47 Romy Eisses Hamiro K&L Z1 Almeersche Ruiters, RV.
           
    ring verbouwen      
           
ring 1 ring 2 Ruiter Paard Kl. Vereniging
10:10 10:25 Kirsten Smit Horonae M1 Soest, RV.
10:18 10:33 Ester Van der Meer Graciano M1 Almere R.s.v., RV.
10:25 10:40 eva van duijn Ires Dream Day M1  
10:33 10:48 Tirsa Veerman Hanne M1 Almere R.s.v., RV.
10:40 10:55 Maartje Koop – Van der Velde Hoya M1 Zeewolde, Ruitersportcentrum
10:48 11:03 Daisy Knol Eyecatcher M1 Pampushout, RV.
10:55 11:10 Liane Driessen – Van den Brink Hebbes M1 Gouden Adelaar, RV. De
11:03 11:18 Soraya Gomersbach Diplomatico JL M1 Schouten Hippique BV
11:10 Jeroen Bakker I Go M1  
11:18 11:33 Margreet Hoeve – De Groot Iwalesta M1/m2 Srjv Groenendaal, RV.
11:25 11:40 Joanneke Philipse Taco M2 Almere R.s.v., RV.
11:33 11:48 Irene Van Rooij Fats Domino M2 Almere R.s.v., RV.
11:40 11:55 Rachelle Robijn Dior M2 Almeersche Ruiters, RV.
11:48 12:03 Rody Smits Flying Colours M2 Srjv Groenendaal, RV.
11:55 12:10 Marlin Verwoert The One EDH M2 Pampushout, RV.
           
    JURYWISSEL      
           
           
           
Jury bij C: Willems, J.E.      
Jury bij C: Vermeulen, A.M.      
           
RING 1 RING 2 Ruiter Paard Kl. Vereniging
12:15 12:30 Mandy Van Dijk Yelte W. L1 Weespervechtruiters, RV.
12:23 12:38 Mandy Van Drunick Waylon L1 Wennekers, RV.
12:30 12:45 Linnea Harmsen Hunter L1 Almere R.s.v., RV.
12:38 12:53 Shayenne Van der Vliet Kesyou L1 Schouten Hippique BV
12:45 13:00 Mariske Drost Floris L1 Valleiruiters, RV. De
12:53 13:08 Irene Oldenburg Carlos L1 Almere R.s.v., RV.
13:00 13:15 Katja Wolleswinkel Amadeus C L1 Schouten Hippique BV
13:08 13:23 Kayla Vorstelman Illinois B L1 Almeersche Ruiters, RV.
13:15 Marleen van Meel Inter-Dance L1 Veldruiters, RV.
13:23 13:30 pauze (10 min.)      
13:33 13:48 Lajenda Kersten Avanti Noa L2 Almeersche Ruiters, RV.
13:40 13:55 Anouk Bouhuys Domino L2 Almere R.s.v., RV.
13:48 14:03 Svenja Hagedoorn Ferino L2 Flevoruiters, RV.
13:55 14:10 Kirsten Timmers Harrod L2 Almeersche Ruiters, RV.
14:03 14:18 Alexandra Webster – Van den Bergh Igge fan Panhuys L2 Almeersche Ruiters, RV.
14:10 14:25 Danielle De Haas McKenzi L2 Almere R.s.v., RV.
14:18 14:33 Nikki Schouten Haylay L2 Almere R.s.v., RV.
14:25 14:40 Kim Mink Jasleen L2 Gouden Adelaar, RV. De
14:33 14:48 nathalie van gelderen Kane EDH L2  
14:40 14:55 Esther Van der Heide Zem L2 Pampushout, RV.
14:48 Kelly Maijoor Juul L2 Ons Genoegen, RV.
           
           
Jury bij C: Oostenrijk, I.      
Jury bij C: Liesker, T.      
           
           
Ring 1  Ring 2 Ruiter Paard Kl. Vereniging
15:05 15:20 Britt Van der Stam Gouvernante B Almeersche Ruiters, RV.
15:13 15:28 Annemijn Vastenburg Japalup Zanten IV B Almere R.s.v., RV.
15:20 15:35 Nikita Buis Italo Svevo Ds B Almere R.s.v., RV.
15:28 15:43 Bo Kosters Witchita Spring flower B  
15:35 15:50 Jasmine Van der Meulen Casper B Almere R.s.v., RV.
15:43 15:58 Mandy Tessels Fioraprinses B Almere R.s.v., RV.
15:50 16:05 Michelle Böhne Dior B Almeersche Ruiters, RV.
15:58 16:13 Ivy Bornhijm Jente B Almeersche Ruiters, RV.
16:05 16:20 Sophie De Beer Surprise B Schouten Hippique BV
16:13 16:28 Talitha Otto Caliënte B Almeersche Ruiters, RV.
16:20 16:35 Laura Vegt Innuendo B Lelyruiters, RV.