STARTLIJST 30-05-2019

Almere Benefiet Cup 2019

Onderling
Ring Binnen
Datum: 30-05-2019
Aanvang: 15:45

Jury bij C: Webster – Van den Bergh, A.J.P.

klasse B proef 3, klasse L1 proef 7, klasse L2 proef 11

nr.–tijd

Comb.nr.

Ruiter

Paard

Kl.

P.nr.

1–15:45

 

Nadeche Maliepaard

Jativara S

B

3

2–15:53

 

Emma Mokveld

Fandaan

B

3

3–16:00

877029GL

Leonie Loodema

Gucci-n

B

3

4–16:08

 

Lily Bosland

Abby

B

3

5–16:15

 

Charlotte de Vries

Brego

B

3

6–16:23

 

Amber Botman

Iljar

B

3

7–16:30

 

Jamie Limonard

Kantje’s Bolivia

B

3

8–16:38

691598DJ

Danieelle De Jager

Dynamite

B

3

9–16:45

 

Laura Solinger

Zwingly Zigoni

L1

7

10–16:53

 

Josefien Baggen

Brego

L2

11

11–17:00

 

Charlotte Mokveld

Fandaan

B

3

 

Kur op muziek
Ring 2
Datum: 30-05-2019
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Hijdra, M.E.M.
Jury bij H: Harselaar, E.W. Van

klasse B proef eigen, klasse L proef 47, klasse M proef 48, klasse Z1 proef 49, klasse Z2 proef Z2-K-PA-16, klasse ZZL proef ZZL-K-16

nr.–tijd

Comb.nr.

Ruiter

Paard

Kl.

P.nr.

1–13:00

850211GS

Britt Van der Stam

Gouvernante

B

eigen

2–13:10

870529IV

Kayla Vorstelman

Illinois B

L

47

3–13:20

865008AW

Katja Wolleswinkel

Amadeus C

L

47

4–13:30

853763RW

Esther Van der Wal

Raven

L

47

5–13:40

841910KV

Shayenne Van der Vliet

Kesyou

L

47

6–13:50

835046MH

Danielle De Haas

McKenzi

L

47

7–14:00

823953HS

Nikki Schouten

Haylay

L

47

8–14:10

854103HT

Kirsten Timmers

Harrod

L

47

9–14:20

659014EG

Dominique Goudbeek

Emon

M

48

10–14:30

819771DG

Soraya Gomersbach

Diplomatico JL

M

48

11–14:40

867583TV

Marlin Verwoert

The One EDH

M

48

12–14:50

738625DR

Rachelle Robijn

Dior

M

48

13–15:00

755412TP

Joanneke Philipse

Taco

M

48

15:10

 

pauze + Demo Esmee Pool (30 min.)

 

 

 

14–15:40

863748GK

Margot Kostelijk

Grand cru kf

ZZL

ZZL-K-16

15–15:50

730974FE

Feye Elshout

Furst

Z1

49

16–16:00

836561ZR

Anouk Raijmakers

Horse Musthaves’ Zevonia

Z1

49

17–16:10

823648HE

Romy Eisses

Hamiro K&L

Z1

49

18–16:20

719476MS

Bonnie Spoelder

Florocco B

Z2

Z2-K-PA-16

19–16:30

660845AV

Manon Vermeulen

Arcadia’s Chagall

ZZL

ZZL-K-16

20–16:40

797909HK

Margot Kostelijk

Here i am

ZZL

ZZL-K-16