STARTLIJST 31-05-2019

Almere Benefiet Cup 2019

B+L1
Ring 1
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Goeij – Veldhuizen, G. De

klasse B proef 3, klasse L1 proef 7

nr.–tijd

Comb.nr.

Ruiter

Paard

Kl.

P.nr.

1–09:00

879973LH

Linda Heite

Lady

B

3

2–09:08

850247FL

Petroesja Mokveld – Langereis

Fandaan

B

3

3–09:15

850211GS

Britt Van der Stam

Gouvernante

B

3

4–09:23

877029GL

Leonie Loodema

Gucci-n

B

3

5–09:30

868269JB

Ivy Bornhijm

Jente

B

3

6–09:38

873245CO

Talitha Otto

Caliënte

B

3

7–09:45

872262JV

Annemijn Vastenburg

Japalup Zanten IV

B

3

8–09:53

880266CS

Ashley Siemeling

Casper

B

3

9–10:00

872307KK

Becky Kooman

Kayenna

B

3

10:08

 

pauze (15 min.)

 

 

 

10–10:23

870529IV

Kayla Vorstelman

Illinois B

L1

7

11–10:30

853763RW

Esther Van der Wal

Raven

L1

7

12–10:38

696994YD

Mandy Van Dijk

Yelte W.

L1

7

13–10:45

691598DJ

Danieelle De Jager

Dynamite

L1

7

14–10:53

861959IM

Marleen van Meel

Inter-Dance

L1

7

15–11:00

841910KV

Shayenne Van der Vliet

Kesyou

L1

7

16–11:08

877022FD

Mariske Drost

Floris

L1

7

17–11:15

862129FS

Celine Swart

Fashsion

L1

7

 

B+L1
Ring 2
Aanvang: 09:15

Jury bij C: Eikens, W.L.M.

klasse B proef 4, klasse L1 proef 8

nr.–tijd

Comb.nr.

Ruiter

Paard

Kl.

P.nr.

1–09:15

879973LH

Linda Heite

Lady

B

4

2–09:23

850247FL

Petroesja Mokveld – Langereis

Fandaan

B

4

3–09:30

850211GS

Britt Van der Stam

Gouvernante

B

4

4–09:38

877029GL

Leonie Loodema

Gucci-n

B

4

5–09:45

868269JB

Ivy Bornhijm

Jente

B

4

6–09:53

873245CO

Talitha Otto

Caliënte

B

4

7–10:00

872262JV

Annemijn Vastenburg

Japalup Zanten IV

B

4

8–10:08

880266CS

Ashley Siemeling

Casper

B

4

9–10:15

872307KK

Becky Kooman

Kayenna

B

4

10:23

 

pauze (15 min.)

 

 

 

10–10:38

870529IV

Kayla Vorstelman

Illinois B

L1

8

11–10:45

853763RW

Esther Van der Wal

Raven

L1

8

12–10:53

696994YD

Mandy Van Dijk

Yelte W.

L1

8

13–11:00

691598DJ

Danieelle De Jager

Dynamite

L1

8

14–11:08

861959IM

Marleen van Meel

Inter-Dance

L1

8

15–11:15

841910KV

Shayenne Van der Vliet

Kesyou

L1

8

16–11:23

877022FD

Mariske Drost

Floris

L1

8

17–11:30

862129FS

Celine Swart

Fashsion

L1

8

 

L2+M2
Ring 1
Aanvang: 12:30

Jury bij C: Klarenbeek, W.

klasse L2 proef 11, klasse M2 proef 19

nr.–tijd

Comb.nr.

Ruiter

Paard

Kl.

P.nr.

1–12:30

812480DB

Anouk Bouhuys

Domino

L2

11

2–12:38

822302AK

Lajenda Kersten

Avanti Noa

L2

11

3–12:45

875233US

Selma Schreuder

Ufo C

L2

11

4–12:53

663020IW

Alexandra Webster – Van den Bergh

Igge fan Panhuys

L2

11

5–13:00

814471FH

Svenja Hagedoorn

Ferino

L2

11

6–13:08

864389KG

Nathalie V Gelderen

Kane EDH

L2

11

7–13:15

854103HT

Kirsten Timmers

Harrod

L2

11

8–13:23

867258ZB

Josefien Baggen

Brego

L2

11

13:30

 

pauze (15 min.)

 

 

 

9–13:45

835046MH

Danielle De Haas

McKenzi

L2

11

10–13:53

735650DK

Lisa Kamphuis

Dancer’s P

L2

11

11–14:00

882178JM

Kelly Maijoor

Juul

L2

11

12–14:08

741411CJ

Lois De Jong

Camaika Jvm

M2

19

13–14:15

867583TV

Marlin Verwoert

The One EDH

M2

19

14–14:23

738625DR

Rachelle Robijn

Dior

M2

19

15–14:30

755412TP

Joanneke Philipse

Taco

M2

19

16–14:38

874146UR

Meanne Rebel

uvo

M2

19

 

L2+M2
Ring 2
Aanvang: 12:45

Jury bij C: Meinardi, G.

klasse L2 proef 12, klasse M2 proef 20

nr.–tijd

Comb.nr.

Ruiter

Paard

Kl.

P.nr.

1–12:45

812480DB

Anouk Bouhuys

Domino

L2

12

2–12:53

822302AK

Lajenda Kersten

Avanti Noa

L2

12

3–13:00

875233US

Selma Schreuder

Ufo C

L2

12

4–13:08

663020IW

Alexandra Webster – Van den Bergh

Igge fan Panhuys

L2

12

5–13:15

814471FH

Svenja Hagedoorn

Ferino

L2

12

6–13:23

864389KG

Nathalie V Gelderen

Kane EDH

L2

12

7–13:30

854103HT

Kirsten Timmers

Harrod

L2

12

8–13:38

 

 

 

 

 

13:45

 

pauze (15 min.)

 

 

 

9–14:00

835046MH

Danielle De Haas

McKenzi

L2

12

10–14:08

735650DK

Lisa Kamphuis

Dancer’s P

L2

12

11–14:15

882178JM

Kelly Maijoor

Juul

L2

12

12–14:23

741411CJ

Lois De Jong

Camaika Jvm

M2

20

13–14:30

867583TV

Marlin Verwoert

The One EDH

M2

20

14–14:38

738625DR

Rachelle Robijn

Dior

M2

20

15–14:45

755412TP

Joanneke Philipse

Taco

M2

20

16–14:53

874146UR

Meanne Rebel

uvo

M2

20

 

M1+Z
Ring 2
Aanvang: 15:30

klasse M1 proef 15, klasse Z1 proef 23, klasse Z2 proef 27, klasse ZZL proef 31

nr.–tijd

Comb.nr.

Ruiter

Paard

Kl.

P.nr.

1–15:30

856261IG

Margreet Hoeve – De Groot

Iwalesta

M1

15

2–15:38

819771DG

Soraya Gomersbach

Diplomatico JL

M1

15

3–15:45

856261IG

Margreet Hoeve – De Groot

Iwalesta

M1

16

4–15:53

819771DG

Soraya Gomersbach

Diplomatico JL

M1

16

5–16:00

797827HS

Kirsten Smit

Horonae

M1

15

6–16:08

810790GM

Ester Van der Meer

Graciano

M1

15

7–16:15

797827HS

Kirsten Smit

Horonae

M1

16

8–16:23

810790GM

Ester Van der Meer

Graciano

M1

16

9–16:30

831017QV

Tirsa Veerman

Hanne

M1

15

10–16:38

823670HV

Maartje Koop – Van der Velde

Hoya

M1

15

11–16:45

831017QV

Tirsa Veerman

Hanne

M1

16

12–16:53

823670HV

Maartje Koop – Van der Velde

Hoya

M1

16

13–17:00

832660EK

Daisy Knol

Eyecatcher

M1

15

14–17:08

881750IB

Jeroen Bakker

I Go

M1

15

15–17:15

666099SR

Elaine Rieder

Salaubo

M1

15

16–17:23

832660EK

Daisy Knol

Eyecatcher

M1

16

17–17:30

881750IB

Jeroen Bakker

I Go

M1

16

18–17:38

666099SR

Elaine Rieder

Salaubo

M1

16

17:45

 

Bak vergroten (20 min.)

 

 

 

19–18:05

823648HE

Romy Eisses

Hamiro K&L

Z1

23

20–18:13

730974FE

Feye Elshout

Furst

Z1

23

21–18:20

823648HE

Romy Eisses

Hamiro K&L

Z1

24

22–18:28

730974FE

Feye Elshout

Furst

Z1

24

23–18:35

836561ZR

Anouk Raijmakers

Horse Musthaves’ Zevonia

Z1

23

24–18:43

830250GB

Lineke Boesveld

Guus

Z2

27

25–18:50

836561ZR

Anouk Raijmakers

Horse Musthaves’ Zevonia

Z1

24

26–18:58

830250GB

Lineke Boesveld

Guus

Z2

28